Zadzwoń: Rejestracja ogólna 22 774 51 51   |    e-mail: rejestracja@nzozlegionowo.pl
Rejestracja POZ 22 767 59 09   |    e-mail: rejestracjapoz@nzozlegionowo.pl

Pielęgniarka medycyny szkolnej

Pilnie zatrudnimy pielęgniarkę medycyny szkolnej.

Zakres obowiązków:

opieka zdrowotna nad uczniami

Oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie medyczne
  • Ukończone kursy i/lub specjalizacje (ewentualnie w trakcie nauki) z zakresu pielęgniarstwa rodzinnego, pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania, lub
  • Posiada tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa
  • Doświadczenie zawodowe, mile widziane
  • Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy zespołowej oraz dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Forma zatrudnienia – umowa o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca jednozmianowa, od poniedziałku do piątku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem
  • Przyjazna i miła atmosfera, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres mailowy:

sekretariat@nzozlegionowo.pl lub

kontakt telefoniczny pod nr tel.  600 703 722

masz pytanie na, które nie znalazłeś odpowiedzi?

Zadzwoń do nas! Udzielimy Ci szybkiej i profesjonalnej odpowiedzi.
Nasza rejestracja czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 21:00

22 774 51 51