Zadzwoń: 22 774 51 51

Aktualności

Aktualności

Tutaj znajdziesz najważniejsze inforamcje o funkcjonowaniu naszej Przychodni.
Zapraszamy!

Świadczenia w zakresie chirurgii naczyniowej

28 maja 2020

Serdecznie zapraszamy do korzystania ze świadczeń w zakresie chirurgii naczyniowej udzielanych przez
dr n. med. Adama Lewszuka – specjalistę w zakresie chirurgii naczyniowej oraz chirurgii ogólnej

Przyjęcia od 18 czerwca 2020 r. w każdy czwartek w godz. 15:00 – 19:00
Koszt wizyty – 260,00 zł
Cena wizyty obejmuje konsultację oraz badanie usg.

Dr n. med. Adam Lewszuk ukończył Akademię Medyczną w Białymstoku w 1999 roku.
Staż podyplomowy odbył w Centralnym Szpitalu Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Banacha w Warszawie. Od 2001 roku pracuje w Klinice Chirurgii Naczyniowej i Angiologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, na stanowisku adiunkta.
Prowadzi kursy i wykłady z zakresu specjalizacji z chirurgii ogólnej, naczyniowej i angiologii. Wykonuje pełen zakres operacji patologii tętniczych oraz przewlekłej niewydolności żylnej również z wykorzystaniem lasera operacyjnego.
Jest autorem i współautorem licznych opracowań i wystąpień na konferencjach krajowych i zagranicznych z zakresu chirurgii naczyniowej i angiologii.
Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Naczyniowych, Polskiego Towarzystwa Chirurgów Naczyniowych oraz Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.
Dr n. med Adam Lewszuk udziela konsultacji i wykonuje badania USG Doppler z zakresu patologii naczyń.

Zapraszamy do korzystania z usług w zakresie ortopedii dla dzieci

28 maja 2020

Świadczeń udziela dr Jacek Kąpiński – lekarz ortopeda specjalizujący się w diagnostyce i leczeniu dzieci do 18 roku życia.

USG stawów biodrowych z konsultacją 180,00 zł
Konsultacja (bez badania usg) 150,00 zł
Przyjęcia 2 x w miesiącu

Najbliższy termin przyjęć 22 czerwiec 2020 r.

Kompetencje:
Absolwent I Wydziału Lekarskiego w Warszawie. Swoją „przygodę” z ortopedią zaczynał w szpitalu MON na Szaserów 128, początkowo jako przewodniczący studenckiego koła naukowego, następnie stażysta na końcu zaś rezydent. Pracował w Klinice Traumatologii, a następnie Ortopedii w/w szpitala.

Tu zaraził się pasją do ortopedii dziecięcej, szczególnie problemów diagnostyki i leczenia rozwojowej dysplazji stawów biodrowych oraz wad postawy.
Aktualnie od 5 lat kontynuuje swoje zainteresowania ortopedią i traumatologią pediatryczną. Kontynuuje pracę w Szpitalu Dziecięcym imienia prof. Bogdanowicza na ul. Niekłańskiej w Warszawie.
Zajmuje się leczeniem dzieci od narodzin do 18 roku życia, zarówno po urazach, jak i z chorobami ortopedycznymi (zniekształcenia stóp i kończyn, wady postawy, jałowe martwice kości i inne). Ukończył kursy ortopedii pediatrycznej organizowane przez Europejskie Towarzystwo Ortopedów Dziecięcych (EPOS – BAT), sekcję dziecięcą Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii (Szkoła ortopedii dziecięcej vol1 i vol2 ) oraz inne związane z ortopedią pediatryczną (AO Pediatrics).

Od początku kariery zawodowej lat wykonuje badania USG stawów biodrowych w ramach profilaktyki rozwojowej dysplazji stawów biodrowych. Ukończył kursy podstawowy oraz zaawansowany z w/w metody, prowadzone osobiście przez profesora Grafa – twórcę metody
Obecnie w obszarze głównych zainteresowań znajdują się wrodzone i nabyte wady stóp u dzieci i młodzieży , profilaktyka i leczenie zachowawcze stawów biodrowych oraz leczenie urazów .

Stomatologia

28 maja 2020

Zapraszamy do nowego gabinetu stomatologicznego.
W trosce o Państwa komfort stworzyliśmy gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt, zapewniający kompleksowe usługi stomatologiczne w ramach NFZ oraz komercji.
Używamy tylko sprawdzonych materiałów najwyższej jakości.
Gwarantujemy fachową pomoc stomatologiczną a także przystępne ceny.

Zmiany w placówce

26 maja 2020

Nadal obowiązuje telefoniczna rejestracja do lekarza Poz oraz lekarzy specjalistów. W przypadku konieczności wizyty bezpośredniej z lekarzem zostanie wyznaczona godzina przyjęcia.

Rejestracja Główna czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 21.00
Punkt pobrań czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.15 – 10.00
W celu zachowania wszelkich środków ostrożności pod gabinetem mogą przebywać max. 3 osoby.
Pacjenci korzystający z badań komercyjnych proszeni są o płatności bezgotówkowe.
Pracownia RTG czynna do poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 13.00. 14:00 – 19:00
Pacjenci, którzy mają już wyznaczoną wizytę do poradni specjalistycznych w przypadku kiedy jej nie odwołują proszeni są o pilnowanie wyznaczonej godziny w celu uniknięcia kontaktu z innymi pacjentami stanowiącymi potencjalne zagrożenie.

23 marca 2020

ZOZ „Legionowo” sp. z o.o., wobec stanu epidemii wirusem COVID-19 (koronawirus), pragnie serdecznie podziękować za pomoc rzeczową i finansową świadczoną w szczególności przez mieszkańców Powiatu Legionowskiego. Państwa wsparcie jest nieocenione w tak trudnym dla nas wszystkich czasie. Walka z pandemią koronawirusa jest szczególnym wyzwaniem dla pracowników systemu ochrony zdrowia, którzy to są na pierwszym froncie walki o nasze zdrowie i życie.

Dziękując Wszystkim za okazaną pomoc jednocześnie pragniemy podkreślić, iż w zakresie przekazywanych wyrobów medycznych, w tym w szczególności masek FFP2, FFP3 i chirurgicznych – pracownicy Spółki zobligowani są do stosowania tylko i wyłącznie wyrobów spełniających stosowne wymagania i posiadających atesty. Mając to na uwadze, uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt ze Spółką w sytuacji chęci przekazania nam określonych wyrobów medycznych tak, aby rzeczywiście świadczona w tym zakresie pomoc mogła mieć wymierny charakter i służyć pacjentom.

Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna

14 marca 2020

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną oraz w celu ograniczenie możliwości ewentualnego zarażenia KORONOWIRUSEM Dyrekcja Przychodni prosi w pierwszej kolejności o korzystanie z teleporady (telefoniczna konsultacja) w ramach Nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.
Lekarz podczas porady zdecyduje o konieczności wizyty w Przychodni.
Numery telefonów: 22 767-07-67, 602-575-586, 602-575-609, 602-575-619, 668-159-397, 692-469-778

UWAGA:
PROSIMY O INFORMOWANIE PERSONELU O PRZYJŚCIU DO NiŚOZ PRZY UŻYCIU DZWONKA ZAMONTOWANEGO PRZY DRZWIACH WEJŚCIOWYCH. PACJENCI  BĘDĄ  PROSZENI  POJEDYNCZO.

Osoby niepełnoletnie oraz wymagające pomocy osób trzecich mogą przebywać w Przychodni jedynie z jednym opiekunem.

Ze względu na konieczność dezynfekcji pomieszczeń prosimy o zgłaszanie się najpóźniej do godziny 6:45

Podstawowa Opieka Zdrowotna (POZ)

13 marca 2020

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną prosimy pacjentów o zapoznanie się z poniższymi propozycjami, które mają na celu ograniczenie możliwości ewentualnego zarażenia koronawirusem;

  1. Prosimy o zamawianie recept na leki przyjmowane na stałe: telefonicznie 22 774 51 51, 602 575 241
  2. Prosimy o korzystanie z teleporady (telefoniczna konsultacja). Lekarz podczas porady zdecyduje o konieczności wizyty w Przychodni.
  3. Prosimy o umawianie  wizyt do  lekarza specjalisty, rehabilitacji telefonicznie, ograniczając wizyty w przychodni do niezbędnych.
  4. Podczas kontaktu z rejestracją prosimy o poinformowanie, jeżeli występują następujące objawy:
    – temperatura powyżej 38°C
    – kaszel lub duszność,
    – problemy z oddychaniem.

Pracownicy rejestracji każdorazowo przeprowadzą wstępną ankietę kwalifikacyjną i poinformują o dalszym postępowaniu.

E-Porady – Poradnie Specjalistyczne

11 marca 2020

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem covid-19, udostępniamy możliwość e-porady pacjentom kontynuującym opiekę w danej poradni specjalistycznej, zgodnie z terminem zapisu oraz  ustalonym  planem opieki  i stanem  klinicznym  pacjenta.

Rejestracja pacjentów w ramach e-porady:
Tel: 22 774 51 51, 602 575 241

E-Porady – Podstawowa Opieka Zdrowotna

6 marca 2020

Ze względu na istniejące zagrożenie epidemiologiczne wywołane Koronawirusem udostępniamy możliwość e-porad.
czytaj więcej

masz pytanie na, które nie znalazłeś odpowiedzi?

Zadzwoń do nas! Udzielimy Ci szybkiej i profesjonalnej odpowiedzi.
Nasza rejestracja czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 21:00

22 774 51 51